Възрастен мъж е починал в района на улица "Александър Стамболийски", под Младежкия дом в Благоевград, научи "Фокус".
По първоначални данни мъжът е получил инфаркт, паднал е на тротоара и е починал.
На място има екип на полицията и Спешен център.
Възрастен мъж е починал в района на улица "Александър Стамболийски", под Младежкия дом в Благоевград, научи "Фокус".
По първоначални данни мъжът е получил инфаркт, паднал е на тротоара и е починал.
На място има екип на полицията и Спешен център.