Ученици от Езикова гимназия дариха 8 лаптопа и принтер на деца и младежи от Преходно жилище – Благоевград

©
Техниката ще бъде използвана за обучение на децата и младежите, с цел повишаване на знанията и запознаването им в с възможностите, които дават съвременните информационни и комуникационни технологии.
Дарението бе направено в присъствието на Емилия Халилова, директор "Социална и жилищна политика" и Христо Христов, експерт "Качество на социалните услуги". По време на приемане на техниката присъства и Кремена Иванова, ръководител на Преходно жилище.
Учениците от Езикова гимназия подготвят и голям благотворителен концерт под мотото "С Коледа в сърцето, дари добро!“. Той ще се състои на 19.12.2022 г. от 18.00 ч. в зала "Пейо Яворов“, като събраните средства ще бъдат дарени на Преходно жилище – Благоевград.