Със заповед за задържане до 24 часа полицейски служители на ОДМВР-Благоевград задържаха три лица, у които са открити вейп устройства, съдържащи канабис.
В обедните часове на 4 септември 2025 г. в района на село Дагоново е извършена проверка на 37-годишна местна жителка. У нея са намерени две електронни цигари тип вейп с течност, реагираща положително на канабис, както и две стъклени контейнерчета със същото съдържание.
Същия ден в района на ул. "Христо Ботев“ в Сандански е проверен 29-годишен мъж от града. Полицаите открили у него пет вейп устройства с течност, реагираща положително на канабис.
По-късно в Благоевград, на ул. "Стефан Стамболов“, е извършена проверка на 39-годишен местен жител. У него е намерено вейп устройство с течност, която след полеви тест също е реагирала положително на канабис.
За случаите са уведомени компетентните прокуратури, а работата продължава.



11:49 / 05.09.2025
1823




