Поради извършване на масова дезинфекция в село Хасовица, община Смолян водата няма да бъде годна за пиене на 13, 14, и 15 септември. Водата може да се използва само за битови нужди, съобщиха от ВиК - Смолян.
Три дни водата в село Хасовица няма да е годна за пиене
©



08:33 / 13.09.2024
1146





