Тийнфестивал в София започва мащабна кампания против агресията сред младежите

©
Най-обичаният младежки фестивал TEEN BOOM FEST пристига в София на 1 и 2 юли /събота и неделя/, локацията на фестивалното градче е Южния парк, зад атракционите. Входът е свободен!
Най-известните инфлуенсъри от света на тийнейджърите ще посрещнат своите верни последователи в двата фестивални дни от 16.00 часа.
Фестивалното градче ще отвори врати още в 10.30 часа, а картата на събитието включва 10 фен шатри, където ще се срещнете с любимите лица от социалните мрежи, сред които ARTi и Криси, латино кралете Торино и Пашата, хитовите Fyre & THEO, рапъра Атанас Колев, харизматичните близначки Алекс и Влади. Тук ще бъде и момичето, което разсмива над 320 000 в социалните мрежи – Megsun, харизматичният водещ Алпер Чочев, усмихнатата Лили Аначкова, саркастичният ценител на вкусната храна Alexander Vlog и кръстеният на Папата тиктокър - Йоан – Петър. На място ще се срещнете още със синеоката дива EVA, успешните актьорите Ивайло Захариев, Крис Ненков, Иван Тишев. Фестивалните фенове ще имат възможност да се запознаят лично с тиктокърите Alexander Valentine, Black Gogo & Presinka, Linsho, Ei Bo , Димитър Пурнаров и Chonsy.
С нас ще бъде и Милен Колев. Популярен е в социалните мрежи като "Учителката" или "Майката" на TikTok. Това обаче е само част от живота му. Другата, по-важната, е личната му кауза - да информира обществото за живота на хората със синдром на Даун.
Всички те застават зад мисията на TEEN BOOM FEST’ 23, защото това не е само фестивал за забавление, а социална кауза с послание!
С появата си преди три години TEEN BOOM FEST се превърна във вайръл събитие сред подрастващите, събирайки над 55 000 души публика. Хиляди млади хора и техните родители се срещнат с едни от най-известните инфлуенсъри, артисти, ютубъри, геймъри, спортисти, тиктокъри и музикални изпълнители, а това е чудесен повод да прекарате време заедно.
Инициативата е подкрепена от Столична община и Централната комисия по противообществените прояви на малолетните и непълнолетните и местните комисии за борба срещу противообществените прояви на малолетните и непълнолетните към районите “Подуяне", “Лозенец", “Искър", “Студентски", “Илинден", “Овча купел", “Надежда", “Красна поляна", “Кремиковци", “Изгрев", “Сердика", “Младост", “Триадица".
TEEN BOOM FEST се организира от ФЕСТИВАЛ БГ.
пон | вто | сря | чтв | пет | съб | нед |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | |||
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Бедствено положение в силистренско село! Водата залива дворове!
22:21 / 05.05.2025
Киселова от Пещера: Само единни можем да съхраним и предадем след...
22:04 / 05.05.2025
13 посланици от 4 континента бяха във Видин, ето причината
21:44 / 05.05.2025
Пуснаха обществена поръчка за ремонт на над 50 км от важен път в ...
20:55 / 05.05.2025
Разлог съхранява традицията: Топене на китки в навечерието на Гер...
20:54 / 05.05.2025
Заловиха тираджия, за когото се предполага, че е убил човек в Про...
20:14 / 05.05.2025
Актуални теми
Анкета
Не (21449) | 40% | ![]() |
Да, но отложено и превъртам реклами и съдържание (19732) | 37% | ![]() |
Да, гледам по традиционен начин (12182) | 23% | ![]() |