За тежка авария при Централна гара в София съобщиха от Центъра за градска мобилност.
Стълб със светофар и улично осветление е паднал. Заради инцидента движението по линиите в района е променено. От ЦГМ призовават гражданите да следят информационните табла по маршрутите.
"Тези стълбове са ръждиви вече...то 50 години служба и отгоре без поддръжка.Скоро и повече ще бъде, ако загледате на ЕРП-тата инфраструктурата - нищо не инвестират и всички стълбове и далекопроводи са ръждиви. Скоро очаквайте яко прекъсвания", коментира столичанин.



15:52 / 25.06.2026
329



