Столичани сигнализират за катастрофа, която се очаква да образува голямо задръстване в града.
В социалните мрежи хора пишат, че е имало пътен инцидент на бул. "Михай Еминеску" и очакват съвсем скоро да се образува страшна тапа.
Шофирайте внимателно!
Столичани сигнализират за катастрофа, която се очаква да образува голямо задръстване в града.
В социалните мрежи хора пишат, че е имало пътен инцидент на бул. "Михай Еминеску" и очакват съвсем скоро да се образува страшна тапа.
Шофирайте внимателно!