На 12 април от 19.00 часа в зала № 1 на Родопски драматичен театър "Николай Хайтов“ ще бъде представен спектакълът "Ами сега“. Това съобщиха от театъра.
Един спектакъл на майстора на комедията Красимир Ранков. Това е представление за взаимоотношенията между мъжа и жената в любовта и семейния живот - за суетата, изневярата, ревността, изкушенията. Тези човешки слабости често ни поставят в деликатни ситуации, от които търсим изход.
Актьорите Красимир Ранков, Джована Галиарди, Димитър Димитров, Васил Читанов и Никола Орешков, изпадат в неочакван любовен многоъгълник, и търсят с великолепно чувство за хумор, изход от създалата се абсурдна ситуация. Докато все още има спор дали сексът и любовта са неделимо цяло и кой обича повече, пиесата се превръща в своеобразно актьорско шоу, изпълнено с интригуващ диалог и неповторим хумор.



16:28 / 07.04.2022
495





