Кметът на Лом е записан как агитира служители на общинско предприятие и дава указание за гласуване в полза на определена политическа партия. Публикуван е клип в социалните мрежи, в който се чува как кметът предлага по 50 евро на всеки гласуващ, съобщава NOVA. По случая се води разследване.
По-рано днес беше подаден и друг сигнал купуване на гласове в ломското село Трайково. Междувременно в област Монтана имаше проблем с машините.



12:45 / 19.04.2026
2480





