Засилено полицейско присъствие бе регистрирано днес на улица "Стефан Караджа“ в центъра на София. В медии се появи информация, че причината била сигнал за бомба, а на място имало множество коли на полицията, жандармерията, линейки и пожарни.
От МВР съобщиха за ФОКУС, че опасност от взрив не е установен и всъщност става въпрос за изоставен багаж.



15:09 / 10.03.2026
2829



