Засилено полицейско присъствие бе регистрирано днес на улица "Стефан Караджа“ в центъра на София. В медии се появи информация, че причината била сигнал за бомба, а на място имало множество коли на полицията, жандармерията, линейки и пожарни.

От МВР съобщиха за ФОКУС, че опасност от взрив не е установен и всъщност става въпрос за изоставен багаж.