Семейство дари разсад на жителите на община Неделино след градушката унищожила посевите им. Кметът Боян Кехайов съобщи, че утре, 24 юни от 08:30 в двора на ТИЦ Неделино ще започне раздаването на безплатни разсади.

Всяко пострадало домакинство ще получи помощ във вид на насаждения, от които се нуждае. Доставени са количества от домати, краставици, пипер и патладжан.

"Всички разсади са ни предоставени безвъзмездно от наш съгражданин и неговото семейство, живеещи в село Тополица, община Айтос, за което им благодаря сърдечно“.

ФОКУС припомня, че на 16 юни в селата Изгрев, Бурево, Средец, Гърнати и Диманово градушка унищожи повечето посеви и насажденията на хората.