Сандански преизбира Атанас Стоянов за кмет на общината.
В профила си във Facebook той написа:
Благодаря, уважаеми! Доказахме, че заедно можем и доброто победи! Продължаваме заедно напред - за доброто на Сандански!
Сандански преизбира Атанас Стоянов за кмет на общината.
В профила си във Facebook той написа:
Благодаря, уважаеми! Доказахме, че заедно можем и доброто победи! Продължаваме заедно напред - за доброто на Сандански!