Местни медии съобщават, че реката в Хасково е излязла от корито си зад електрическата подстанция в "Бадема" и е заляла моста до бетонния възел към квартал "Болярово".
Припомняме, че от НИМХ издадоха предупреждение от втора степен за дъжд и сняг в Хасково за днес.
От Община Хасково съобщиха, че към момента не съществува опасност от наводняване на обекти в града.



15:55 / 21.02.2026
2696





