В 12:07 ч. днес е получен сигнал от училище в Стара Загора за разлив на дизелово гориво по ул. "Граф Игнатиев" като част от него изтича по ул. "Цар Иван Шишман", съобщиха за ФОКУС от ОДМВР-Стара Загора.
Екип на Пожарната е локализирал разлива, а екип на Полицията регулира движението до почистване на пътното платно.



14:04 / 23.04.2026
2025


