Движението по АМ "Тракия" е възстановено, съобщиха от АПИ.
Движението по АМ "Тракия" от гр. Карнобат в посока гр. София е възстановено. Все още затворено е платното от пътен възел "Зимница" в посока гр. Бургас.
ФОКУС припомня, че по-рано днес трасето бе затворено изцяло след тежка катастрофа между ТИР и автомобил, взела три жертви.
Все още няма официална информация от МВР за причините, довели до трагичния инцидент.
Не е ясно и състоянието на шофьора на ТИР-а.




16:38 / 24.06.2026
239





