Психично болен мъж е нападнал лекар в здравно заведение в Кюстендил, съобщиха от пресцентъра на Областна дирекция на МВР – Кюстендил. Мъжът е напръскал медицинското лице с лютив спрей.
Автопатрулният екип, пристигнал на място, е предотвратил разрастването на инцидента. Болният мъж е настанен за лечение в специализираното отделение на болницата.
Досъдебно производство е образувано по случая в Районно управление - Кюстендил, уведомен е дежурен прокурор.



09:56 / 28.04.2025
1303





