Протестно автошествие в защита на българския лев се провежда в Благоевград, предаде "Фокус".
Автомобилите тръгнаха от площад "Възраждане" в кв. "Старо Струмско". Протестиращите ще преминат през центална градска част.
Протестно автошествие в защита на българския лев се провежда в Благоевград, предаде "Фокус".
Автомобилите тръгнаха от площад "Възраждане" в кв. "Старо Струмско". Протестиращите ще преминат през центална градска част.