Продължават посегателствата срещу общинската собственост. Така изглеждат спирките в района на "Хроновски“ и ПГТТ "Христо Ботев“ след вандалски прояви, съобщиха от пресцентъра на община Смолян.
Само преди около месец вандали изпочупиха и детска площадка в Смолян, а това не е първото посегателство върху спирките на градския транспорт в града.
От местната администрация призовават хората да подават сигнали ако станат свидетели на подобни безчинства.
Всички искаме Смолян да е красив и приветлив. Нека да пазим спирките с ликовете на народните ни будители.



13:22 / 22.05.2024
1238





