Страшна катастрофа е станала към 10:45 днес между автобус и две коли на изхода от първия тунел от Перник посока София.
Очевидци съобщават, че едната кола е премазана.
На мястото на инцидента има вече екипи на полицията. От МВР казаха, че пострадали няма.
Движението е затруднено.
Карайте внимателно!



12:11 / 13.04.2025
1844





