Приключила е операцията за изваждане на тежкотоварния автомобил, заради който в Прохода на Републиката се образува тапа. Това съобщи областният управител на област Велико Търново Юлия Ликоманова - Мутафчиева, като допълни, че за целта е използвана специализирана техника.
"Товарният автомобил е извън пътното платно и не затруднява движението на автомобили през Прохода на Републиката", посочи още Мутафчиева.
Тя увери, че пътната обстановка в цялата Великотърновска област е нормална. Допълни и, че по данни на електроразпределителното дружество, което оперира в рйоона, в областта няма места без ел. захранване.



13:18 / 26.12.2025
2425



