Пожар до бензиностанция вгидна на крак старозагорските пожарникари. Това съобщи Михаил Михов от Регионална дирекция "Пожарна безопасност и защита на населението" в Стара Загора, предаде репортер на "Фокус". В 15,35 ч. е получено съобщение в пожарната от граждани на тел. 112 за горящи отпадъци, в района на старите гробища под ж.п. линията, до малката бензиностанция Шел.
Отпадъците са били обелки от кабели, гумени изолации от бойлери, хладилници и други подобни. Затова се е вдигнал черен дим. Изпратена е пожарна кола с четирима огнеборци и към 16,10 ч. пожарът е бил потушен.
Рени АТАНАСОВА




16:24 / 13.09.2023
710




