За пореден ден старозагорската полиция се отзова на сигнал за домашно насилие, съобщиха за "Фокус" от ОДМВР-Стара Загора. Вчера, в 10:00 ч. в Първо РУ-Стара Загора, е подаден сигнал от 35-годишна жена, че на същия ден, в Стара Загора, й е бил нанесен побой от 36-годишен мъж, с когото живее на съпружески начала.
Мъжът е задържан за срок до 24 часа. Образувано е бързо производств.



12:00 / 28.01.2025
1178




