Отстранена е аварията в кв. "Малинова долина", гр. София. Това съобщиха от "Овергаз" на своята Facebook страница.
"Моля да рестартирате при необходимост своя газов котел", пише още в изявлението.
Припомняме, че при изкопни дейности през днешния ден беше скъсан разпределителен газопровод на ул. "Боян Боянов" в столичния квартал "Малинова долина". Временно бе преустановено подаването на синьо гориво към клиенти на компанията в района.
Във връзка с аварията на място веднага бяха изпратени екипи на 7-а РСПБЗН, 7-о РУ при СДВР, аварийна група на Овергаз и представители на районната администрация. На място беше и кметът на СО-район "Студентски“ Петко Горанов.



19:29 / 30.11.2024
1634




