Входът на София от АМ "Тракия" отново е задръстен и е ад. Това установи репортер на "Фокус".
Тапата се е образувала поради ремонт. Колите се движат много бавно.
Апелираме ви да шофирате внимателно и да бъдете отговорни водачи!
Входът на София от АМ "Тракия" отново е задръстен и е ад. Това установи репортер на "Фокус".
Тапата се е образувала поради ремонт. Колите се движат много бавно.
Апелираме ви да шофирате внимателно и да бъдете отговорни водачи!