Отборът "Мечките" (Баните) стана вицешампион от финалния турнир на XXV-то Държавно първенство по хокей на трева в зала за момичета и момчета до 14 години, проведен в Пловдив.

В турнира участваха осем отбора от цялата страна. Хокеистите от Баните показаха отлична игра и заслужено завоюваха второто място.

Първото място бе за "ВО ЕН ДЖИ ЕС" , а третото – за "ТО Дунав".

Сребърната титла е доказателство за усилената подготовка, уменията и отдадеността на състезателите, както и за усилията на техните треньори. Представянето им показва, че "Мечките" продължават да бъдат водещ отбор в развитието на млади таланти в страната. Финалният турнир в Пловдив се превърна в истински празник за младите хокеисти и потвърди, че състезателите от Баните“ са сред водещите клубове по хокей на трева в зала за деца до 14 години, готови да се борят за титли и на следващи състезания.