За четири дни спират Зоната за платено паркиране в Благоевград. По информация от Община Благоевград в дните от 10 до 13 април, включително, синята зона в областния център няма да работи.
Причината е отбелязването на един от най-големите християнски празници Възкресение Христово.
През посочените дни паркирането в Централна градска част ще бъде безплатно за всички граждани и гости на града.
Зоната ще възстанови нормалния си режим на работа на 14 април.



09:24 / 08.04.2026
2625





