Оскверниха паметник край село Полетинци, съобщиха от пресцентъра на Областна дирекция на МВР – Кюстендил. Поруган е паметния знак "Полетински камък“.
Паметникът е залят с блажна боя, счупени са паметни плочи и са изрисувани свастики.
Сигналът е подаден в Районно управление – Кюстендил. По случая е образувано досъдебно производство и е уведомен дежурен прокурор.



15:31 / 02.09.2024
1757





