79-годишен мъж, пациент в болницата в Разград, сигнализирал в полицията за кражба на пари.
Около 20.45 часа на 24 април мъжът от Самуил установил, че липсват 200 евро от джоба на палтото му, закачено в болничната стая. Това съобщават от Областната дирекция на МВР в Разград за ФОКУС.
По случая е започната проверка по чл.194, ал.1 от НК.



11:44 / 26.04.2026
2410





