Община Баните организира чрез кметствата на всички населени места доброволна инициатива за почистване на гробищните паркове, която ще се проведе на 14 март 2026г. (събота) от 11:00 часа.
Местната администрация осигурява чували, ръкавици и извозване на събраните отпадъци. Участниците е необходимо да носят метли и помощни средства за почистване и поддържане на гробищните паркове.
"Нека заедно покажем достойно и уважително отношение към паметта на нашите починали близки и превърнем тази инициатива в пример за общност и отговорност. Населените места с най-активно участие ще получат специално признание – грамота и публично отбелязване на постигнатите високи резултати“, призовават от община Баните.



15:10 / 10.03.2026
1954





