Обир на валутно бюро в Хасково. По информация на "Фокус" кражбата е извършена снощи, а сигнал в полицията е подаден преди обяд.
Все още не е ясна стойността на задигнатите валути, но работата по случая продължава, уточниха от МВР.
Обир на валутно бюро в Хасково. По информация на "Фокус" кражбата е извършена снощи, а сигнал в полицията е подаден преди обяд.
Все още не е ясна стойността на задигнатите валути, но работата по случая продължава, уточниха от МВР.