Работна среща на новия областен управител се проведе с ръководителите на териториални структури в област Кюстендил, съобщиха от пресцентъра на Областна администрация – Кюстендил. Областният управител инж. Методи Чимев проведе работна среща с ръководителите на 31 териториални структури на държавната администрация в област Кюстендил.
От страна на Областната администрация бе поет ангажимент за съвместна работа с цел успешно и ползотворно решаване на проблеми, касаещи жителите на територията на областта.
Представителите на държавните структури коментираха с областния управител функциите си и актуална информация, свързана с пряката им дейност.



16:20 / 28.04.2025
1300





