Три районни управления на МВР в област Кюстендил получиха нови служебни автомобили, съобщиха от пресцентъра на Областната дирекция на МВР – Кюстендил. Превозните средства са оборудвани с комуникационен терминал и светлинно-звукова сигнализация.

Директорът на ОДМВР – Кюстендил старши комисар Св. Григоров връчи ключовете на автомобилите на ръководителите на трите районни управления. Новите коли ще се използват приоритетно за патрулно-постова дейност и териториално обслужване на населението.

По един от автомобилите, който е хибриден, получават районните управления в Кюстендил, Рила и Дупница.