Сигнал за извършена незаконна сеч в землище гр. Рудозем, е подаден от служител на горско стопанство. Това съобщиха от пресцентъра на ОДМВР – Смолян. Местопроизшествието е посетено от дежурна оперативна група при РУ-Мадан, като на мястото са установени 37 броя, немаркирани дънери на отсечени дървета с различен дървесен вид. По случая е образувано досъдебно производство.
Незаконна сеч на 37 дървета е установена в землище на Рудозем
©



16:07 / 18.01.2024
710





