Над 150 състезатели се включиха в традиционния Коледен турнир по плуване, организиран от Превантивно- информационния център по наркотични вещества към Община Смолян. В него взеха участие деца от различни възрастови групи. Участниците в турнира бяха поздравени от секретаря на Община Смолян Момчил Николов, който пожела успех на плувците. За всички състезатели бяха осигурени медали и шоколади от центъра.



14:14 / 16.12.2024
1908





