Кметът на Златоград Мирослав Янчев кани жителите на града на дискусионна среща на 23 март от 17:30 часа в зала "Вели Чаушев“ на ОНЧ "Просвета 1908“.
По време на срещата ще се обсъдят проблемите с популацията на безстопанствените кучета в общината. Идеята е обществеността заедно да обсъде предизвикателствата и възможните решения за справяне със ситуацията.
"Вашето участие е важно, за да проведем конструктивна и съдържателна дискусия по темата“, посочва кметът Янчев.



09:26 / 17.03.2026
2105





