С почетна юбилейна грамота за съществено участие в създаването на НСОРБ и утвърждаването му като единна, представителна и силна организация на местната власт бе удостоена община Благоевград.
Наградата по случай 30-годишнината от създаването на Сдружението получиха още 93 общини негови учредители.
В Общото събрание на Националното сдружение, което се провежда днес в София, участват кметът Методи Байкушев и председателят на ОбС - Благоевград Антоанета Богданова.



16:10 / 24.02.2026
1650





