Сигнал за увреден автомобил е получен около 22.50 часа на 8 февруари от 23-годишния му собственик.
На място в град Исперих е установено, че е счупено задното ляво стъкло на "Фолксваген Голф“. Нанесените щети са в процес на изясняване. Това съобщават от Областната дирекция на МВР в Разград.
В хода на предприетите издирвателни действия е установено, че съпричастен към деянието е 55-годишен мъж от Исперих, пред чийто дом била паркирана колата.
По случая е образувана проверка по чл.216, ал.1 от НК.



09:44 / 10.02.2026
1469





