62-годишен мъж пострада тежко след самостоятелна катастрофа на АМ "Тракия", научи ФОКУС.

Инцидентът е станал вчера малко след 19:00 ч. на 317-тия км. в посока Бургас.

Пострадалият е шофирал товарен автомил, над който губи контрол. Возилото  излиза вдясно от пътното платно, блъска се в мантинелата и се обръща в аварийната лента.

В следствие на удара водачът е с политравматизъм.

Настанен е за лечение в отделение "Реанимация" на ямболската болница, с опасност за живота.

От ПТП са нанесени материални щети както по МПС, така и по пътната инфраструктура.