Мъж от Хасково е с опасност за живота, след като получи инсулт докато шофира на АМ "Тракия", научи ФОКУС.

Случаят се разиграва в тъмната част на денонощието, около 20:30 ч. в сряда, на км. 335 на територията на Община Карнобат.

61-годишният хасковлия се е почувствал зле, като за да избегне пътен инцидент с управлявания от него влекач навлиза в паркинг на магистралата, където първо се блъска в мантинелата, а след това спира в близката канавка.

Пострадалият е закаран в болница, където е установено, че е получил инсулт.

Мъжът продължава да бъде в лечебното заведение с опасност за живота.