На 23.06 коло 22:15 часа  в РУ-Сандански е постъпил сигнал от ФСМП-Сандански за непълнолетен младеж, който е пострадал след побой, съобщаватот ОД на МВР - Благоевград.

От работещите по случая полицейски служители е установено, че около 21:00 часа на същата дата в с. Поленица е възникнало спречкване между пет непълнолетни и едно малолетно лице, при което пострадалият младеж е получил фрактура на носните кости.

За случая е уведомена компетентната прокуратура и е образувано досъдебно производство.