В изоставения строеж на бул. "Димитър Петков" и ул. "д-р Калинков" се заселиха клошари и всеки ден надграждат бивака си. Това съобщи дама в голяма група във Facebook, видя "Фокус".
Ето какво още написа тя: "Вече подадох три сигнала до 112 без никакъв резултат. Днес писах и до Общината. Ако някой има желание да пусне сигнали до Общината и полицията, за да са повече.
Надявам се да ни обърнат внимание и да се вземат мерки преди да се случи нещо неприятно".




14:57 / 13.09.2023
948





