Музиканти от Казанлък се събират днес на площад “Севтополис", за да пеят и свирят благотворително в подкрепа на нуждаеща се майка. Това става ясно от пост Евгени Коев, участник в последния сезон на предаването "Фермата", предаде репортер на Агенция "Фокус". Роденият в Казанлък музикант отправя апел към всички жители и гости на Града на розите да се присъединят към тяхната кауза и да помогнат на Снежана Урумова, която се бори с коварно заболяване.
Началото на благотворителното събитие е обявено за 17.00 часа.
Снежана Урумова е на 25 години. Майка е на едно прелестно 6-годишно момиченце. През юли 2021 година е диагностицирана с рядко злокачествено заболяване на кръвта – Остра Т-лимфобластна левкемия и от този момент се бори за живота си.
“Ние музикантите от града ще бъдем там и ще ви чакаме! Ще посвирим за вас и средствата , които отделите ще бъдат преведени по сметката на Снежана Урумова! Нека, който желае да послуша народна музика, да подаде ръка на Снежи и да й вдъхнем надежда, да заподява на центъра в 17.00 часа", пише Евгени Коев.
Дарителска сметка ДСК Пулс
Банка ДСК АД. BIC: STSABGSF
IBAN: BG46STSA93000028933683
Титуляр: Снежана Георгиева Урумова
Snezhana Georgieva Urumova
Revolut: @snezhaiecz
PayPal: [email protected]
Рени АТАНАСОВА



15:00 / 02.02.2023
708


