Катастрофа е станала в един от тунелите на АМ "Струма" в посока Перник. За това съобщават шофьори във Фейсбук.
Едната кола е премазана и е в насрещното.
Все още няма информация за пострадали. Шофирайте внимателно.
Катастрофа е станала в един от тунелите на АМ "Струма" в посока Перник. За това съобщават шофьори във Фейсбук.
Едната кола е премазана и е в насрещното.
Все още няма информация за пострадали. Шофирайте внимателно.