Традиционната изложба на децата от школата по изобразителни изкуства към НЧ Родина-1860 г. в Стара Загора ще бъде открита тази вечер от 18.00 ч. Творбите са посветени на Националния ни празник - 3 март и ще бъдат изложени в зала "Лубор Байер“.
В експозицията участват 37 деца с картини, изпълнени в различни техники и материали, включително рисунки на коприна и картини от степана вълна. Темите обхващат рисунки на натюрморти, пейзажи, възрожденски къщи и носии от миналото и много фантазии от детското въображение.
Организаторите канят всички старозагорци и гости на града да се насладят на таланта на децата.



09:00 / 26.02.2026
1689




