Читател на Plovdiv24.bg потърси редакцията ни, за да разкаже за неприятна ситуация, при която канал е прелял в район "Тракия"в близост до бившето тролейбусно депо.
От сигнала му разбираме, че освен наводнения частен имот, в който са разположени много автомобили и техника, водата вече е наводнила и ул."Цар Симеон" 52.
Нашият читател ни уведомява, че това се случва за втори път в рамките на три дни, а причината е затворен канал заради ремонт на ж.п. линията София- Бургас.




12:24 / 22.02.2026
1869





