Читател на ФОКУС се свърза с медията ни, за да покаже окаяното състояние на улицата, на която живее. По думите му ул. "Бистра" в местността Траката е останала в този вид след ремонт на Енерго-Про, направен за присъединяване на нови кооперации.
Хората допълват, че са готови да излязат на протест с искане на по-добра инфраструктира. "Положението в района на ул. "Бистра" е под всякаква критика."
По думите им последното обещание от Енерго-Про е, че пътят ще бъде оправен до 27.01.2026 г., но до момента няма никакви действия.




14:02 / 09.02.2026
1882




