Двама мъже се сбиха на паркинг във Велико Търново. Полицаи от града водят разследване по случая. 

Сигнал за разпрата е подаден от Спешна помощ - Велико Търново около 19:30 часа вчера. На място са изпратени екипи, които установяват, че по-рано същата вечер 41-годишен местен жител е нанесъл побой на 37-годишен свой съгражданин. В резултат на това пострадалият е с фрактура на носа.

Работата по изясняване на случая продължава.