Екипи на Районна служба "Пожарна безопасност и защита на населението“ – Смолян са оказали съдействие при два случая на забелязани змии на пешеходната зона в град Смолян, съобщиха от ОБластната дирекция на МВР – Смолян.

На 23 юни 2026 г. в 14:23 ч. и в 21:45 ч. са получени сигнали за влечуги (змии) на бул. "България“. Екипи на пожарната в Смолян са извършили дейности по обезопасяване на районите и преместване на влечугите на безопасни места.