Национален турнир по тенис на маса ще се проведе в Ловеч на 24 и 25 май (петък и събота). Организатор е спортен клуб по тенис на маса "Интер клуб 09" с финансовата подкрепа на Община Ловеч.
Състезанието е заложено в спортния календар за 2024 г. и ще се проведе в многофункционалната спортна зала на ПЕГ "Екзарх Йосиф І".
Официалното откриване е в 14:00 ч. на 24 май, а награждаването и закриването - в 18:00 ч. на 25 май.
До момента заявка за участие в турнира са подали 50 състезатели от цялата страна.



12:06 / 22.05.2024
2027





