Трима пострадаха при сбиване в Раднево,  съобщиха за ФОКУС от ОДМВР-Стара Загора. Вчера, около 17:36ч. в ОДЧ при РУ-Раднево, е получен сигнал за възникнало сбиване между две групи хора в кв."Кантона".

На място е изпратен полицейски екип, който е установил, че сбиването е възникнало между трима мъже на 18, 23 и 32 години и жена на 29 години от една страна и двама мъже на 19 и 45 години и три жени на 24, 28 и 46 години от друга страна. 

На място е изпратен и екип на ФСМП - двамата мъже на 32 и 23 години и 46-годишната жена са били прегледани и освободени без опасност за живота.

В РУ-Раднево е образувано досъдебно производство под надзора на Районна прокуратура-Стара Загора.

32-годишният мъж е задържан за срок до 24 часа.